Уміння навчатися упродовж життя


Постійно вчитися нового — зробіть це своєю звичкою

     Не припиняйте вчитись! Кожного дня, місяця, року збагачуйте себе новими знаннями. Це допоможе вам не лише в професійній сфері, але й в особистому житті.

Те, що сьогодні доведено, колись існувало тільки в уяві. (Вільям Блейк) 

          Не бійтесь вчитись протягом всього життя, адже це не показник того, що ви нічого не знаєте, а того, що ви розумієте — людині завжди є куди рости та удосконалюватись.

   Розвивання звички навчатися, свідомо створеної та сумлінно розвинутої, може стати вашою дорогою до професійного росту та особистого щастя.
      Тож не бійтесь поглиблювати свої знання, відкривати нові горизонти та досягати поставлених цілей, зробивши навчання корисною звичкою!Задача 1. Легенда про винахід шахів. Шахову гру винайшли в Індії. Індійський принц Сирам, покликав до себе її винахідника, ученого Сету, і сказав : «Я хочу нагородити тебе, за прекрасну гру, яку ти придумав. Я виконаю будь-яке твоє бажання». «Володарю, — відповів Сета, — накажи видати мені за першу клітинку шахівниці одну пшеничну зернину, за другу — 2 зернини, за третю — 4, і так за кожну клітинку вдвічі більше, ніж за попередню». «Ти одержиш свої зерна. Але твоє прохання не варте моєї щедрості.». «Ми обчислили, — сказали придворні математики, — кількість зерен. Число це таке велике, що зерен не вистачить ні в яких коморах, навіть цілого царства. Не знайдеться такої кількості зерен і на всьому просторі Землі.». «Напишіть мені це д число» - 18446744073709551615. Маса такої кількості зерен більша за масу пшениці, зібраної людством до теперішнього часу.

2. Мозаїка з трикутників


Полічіть, скільки трикутників у фігурі, яка зображена на малюнку:

3. Знайдіть площу заштрихованої частини квадрата

Визначте площу заштрихованої частини квадрата, якщо сторона квадрата 4 см.

4.Чому дорівнює периметр фігури?Немає коментарів:

Дописати коментар